Italienska andraligan Odds

Italienska andraligan Odds

Italienska andraligan heter Serie B. Ligan innehåller 22 lag, varav tre flyttas upp till Serie A och fyra flyttas ned till Lega Pro Prima Divisione vid slutet av säsongen.

Vilka vinner Italienska andraligan 2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Monza3,503,50
Us Lecce5,505,50
Brescia Calcio7,007,00
Frosinone9,009,00
S.P.A.L. 201311,0011,00
Empoli13,0013,00
Chievo17,0017,00
Pordenone26,0026,00
Reggina29,0029,00
As Cittadella34,0034,00
Cremonese41,0041,00
Pescara41,0041,00
Ac Pisa 190951,0051,00
Salernitana51,0051,00
Virtus Entella67,0067,00
Ascoli81,0081,00
Venezia81,0081,00
Ac Reggiana 1919101,00101,00
Cosenza101,00101,00
Vicenza101,00101,00