Italienska andraligan odds – Få bästa oddsen på Italienska andraligan

Italienska andraligan Odds

Italienska andraligan heter Serie B. Ligan innehåller 22 lag, varav tre flyttas upp till Serie A och fyra flyttas ned till Lega Pro Prima Divisione vid slutet av säsongen.

Vilka vinner Italienska andraligan 2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Us Lecce4,504,50
Empoli5,005,00
Monza5,505,50
S.P.A.L. 20137,007,00
Frosinone13,0013,00
Brescia Calcio15,0015,00
Salernitana17,0017,00
As Cittadella19,0019,00
Venezia19,0019,00
Chievo21,0021,00
Pordenone34,0034,00
Cosenza67,0067,00
Reggina81,0081,00
Ac Pisa 1909101,00101,00
Vicenza101,00101,00
Ac Reggiana 1919151,00151,00
Ascoli151,00151,00
Cremonese151,00151,00
Pescara201,00201,00
Virtus Entella201,00201,00