Spanska cupen odds – Få bästa oddsen på Copa del Rey

Spanska cupen

Spanska cupen heter Copa del Rey. Vinnaren av Spanska cupen kvalificerar sig till Europa League.

Vilka vinner Spanska cupen (Copa del Rey) 2020/2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Barcelona2,502,50
Fc Sevilla6,006,00
Real Sociedad6,506,50
Villarreal10,0010,00
Athletic Bilbao12,0012,00
Betis-Sevilla15,0015,00
Valencia15,0015,00
Granada-Cf21,0021,00
Levante29,0029,00
Valladolid34,0034,00
Osasuna51,0051,00
Almeria81,0081,00
Girona101,00101,00
Rayo Vallecano101,00101,00
Navalcarnero251,00251,00
Cd-Alcoyano351,00351,00