League Two Odds

League Two

League Two är den fjärde högsta fotbollsdivisionen i det engelska ligasystemet. League Two består av 24 lag där alla lag möter varandra två gånger. De två sista lagen flyttas ner till National League.

Vilka vinner League Two 2020/2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Salford City6,005,50
Bolton Wanderers8,508,00
Port Vale10,009,00
Mansfield13,0012,00
Cheltenham13,0013,00
Exeter City15,0015,00
Tranmere15,0015,00
Forest Green Rovers17,0013,00
Walsall Fc17,0017,00
Bradford City21,0021,00
Colchester United21,0021,00
Newport County26,0026,00
Harrogate Town29,0021,00
Cambridge34,0017,00
Leyton Orient34,0026,00
Carlisle34,0034,00
Stevenage51,0041,00
Grimsby Town51,0051,00
Morecambe67,0051,00
Scunthorpe67,0051,00
Barrow Afc67,0067,00
Crawley Town81,0041,00
Oldham Athletic101,0051,00
Southend151,0081,00