League Two Odds

League Two

League Two är den fjärde högsta fotbollsdivisionen i det engelska ligasystemet. League Two består av 24 lag där alla lag möter varandra två gånger. De två sista lagen flyttas ner till National League.

Vilka vinner League Two 2019/2020?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Swindon Town3,252,75
Exeter City3,253,00
Plymouth4,504,00
Crewe Alexandra7,006,50
Colchester United34,0034,00
Bradford City41,0026,00
Northampton41,0034,00
Cheltenham51,0034,00
Forest Green Rovers151,0081,00
Newport County201,00201,00
Port Vale501,00251,00
Salford City751,00501,00
Walsall Fc1001,00501,00
Crawley Town1001,001001,00
Scunthorpe1001,001001,00
Mansfield1501,001,00
Carlisle2001,001,00
Grimsby Town2001,001,00
Oldham Athletic2001,001,00
Cambridge2001,00501,00
Leyton Orient2501,001,00
Macclesfield Town3001,001,00
Stevenage4001,001,00
Morecambe4501,001,00