League Two Odds

League Two

League Two är den fjärde högsta fotbollsdivisionen i det engelska ligasystemet. League Two består av 24 lag där alla lag möter varandra två gånger. De två sista lagen flyttas ner till National League.

Vilka vinner League Two 2019/2020?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Swindon Town4,003,75
Bradford City6,005,00
Crewe Alexandra6,006,00
Exeter City11,0010,00
Plymouth13,0010,00
Newport County15,0013,00
Forest Green Rovers17,0013,00
Colchester United21,0017,00
Cheltenham26,0017,00
Northampton26,0021,00
Port Vale26,0026,00
Mansfield51,0051,00
Salford City67,0041,00
Cambridge101,0051,00
Grimsby Town101,0051,00
Scunthorpe151,00151,00
Crawley Town201,00101,00
Leyton Orient251,00201,00
Carlisle501,00501,00
Macclesfield Town501,00501,00
Oldham Athletic501,00501,00
Walsall Fc501,00501,00
Stevenage751,00501,00
Morecambe1001,001001,00