Odds Premier League – Premier League betting tips här

Odds Premier League

Vilka vinner Premier League 2020/2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Manchester City2,872,75
Liverpool3,003,00
Chelsea7,006,50
Tottenham7,006,50
Manchester United26,0021,00
Leicester41,0041,00
Arsenal151,00151,00
Wolverhampton151,00151,00
Everton201,00151,00
Southampton251,00251,00
Leeds301,00251,00
Aston Villa401,00201,00
West Ham501,00251,00
Brighton And Hove Albion1001,00751,00
Crystal Palace1251,00751,00
Newcastle1501,00501,00
Burnley1501,001501,00
Sheffield United2501,002501,00
West Bromwich2501,002501,00
Fulham4501,004501,00

Odds Premier League

Vilket lag vinner en av de bästa fotbollsligorna i världen? Med våra odds för Premier League och Premier League betting tips kan du jämföra de högsta och lägsta oddsen för att kunna lägga det bästa bettet och vinna storvinsten. Gör matcherna mellan stjärnlag som Manchester City, Liverpool, Arsenal och Chelsea extra spännande och satsa pengar på det lag du tror vinner. Spela på vem som vinner hela Premier League eller på varje enskild match – oavsett vad du vill betta på hittar du alla odds för Premier League här på BraOdds.com.

Hetaste oddsen för Premier League

Premier League är en uppgörelse mellan Englands 20 bästa klubblag och är omåttligt populärt såväl bland svenskar som resten av världen. Det är faktiskt den fotbollsligan som har flest TV-tittare världen över vilket säger något om dess popularitet. Älskar du Premier League lika mycket som vi gör? Då ska du följa våra odds för Premier League. Vi bevakar oddsen från godkända svenska spelbolag som innehar svenska licenser för trygg betting. I vår smarta lista ser du de högsta och lägsta oddsen för de matcher du är intresserad av och kan ta ett kvalificerat beslut om var du ska betta.

Premier League betting tips

Med våra Premier League betting tips kan du maxa dina chanser att vinna. Betting gör Premier League mycket roligare och du kan spela på så mycket mer än bara slutresultat. Oavsett vad du väljer att betta på finns det några saker du kan tänka på innan.

Även om spel är en hel del tur kan du komma långt med att ta till dig Premier League betting tips både från oss och från andra som har koll. Ju mer du spelar desto mer kommer du lära dig och utveckla din egen spelstrategi som funkar för dig. Att lära sig betta på sitt sätt tar tid men med goda kunskaper och en bra magkänsla kommer du långt.

Ett sista tips som är vårt viktigaste är att ha kul när du spelar. Betta på ditt favoritlag och få dubbel glädje när de vinner!

Följ våra Premier League betting tips

Luta dig tillbaka och följ de bästa fotbollsmatcherna så har vi på BraOdds.com full koll på Premier League odds och Premier League betting tips åt dig. Vi sammanställer allt i överskådliga listor som gör det enkelt att se alla tillgängliga odds. Du kan välja ut de odds som passar dig bäst och sedan njuta av matchen och förhoppningsvis en härlig vinst efteråt. Med pengarna du vinner kanske du kan resa till England och uppleva en Premier League match på riktigt!

Få dina Premier League odds på BraOdds.com

Manchester United, Liverpool, Arsenal och Leicester City är några av de lag som tagit hem den ärofyllda vinsten av Premier League. Vilka tar hem vinsten i år och blir direktkvalificerade till Champions League? Har du en gissning ska du jämföra odds för Premier League hos oss på BraOdds.com. Vi hämtar in data och statistik från de största bettingbolagen i Sverige och ger dig oddsen som kommer resultera i störst vinst!