Engelska andraligan Odds

Engelska andraligan Odds

Engelska andraligan heter The Championship. De två bästa lagen samt ett av lagen på plats 3 till 6 flyttas upp till Premier League. De tre sämsta lagen i Engelska andraligan flyttas ned till League One.

Vilka vinner Engelska andraligan 2020?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Leeds2,202,00
West Bromwich3,253,25
Fulham11,009,00
Preston17,0015,00
Brentford21,0021,00
Swansea26,0023,00
Nottingham Forest26,0026,00
Bristol City34,0029,00
Sheffield Wednesday51,0041,00
Cardiff126,00101,00
Q.P.R.151,00101,00
Hull City251,00101,00
Derby251,00151,00
Birmingham251,00201,00
Charlton251,00201,00
Millwall251,00201,00
Reading501,00201,00
Blackburn501,00251,00
Stoke City501,00501,00
Huddersfield751,00251,00
Middlesbrough1001,001001,00
Wigan1501,001001,00
Luton Town2001,001001,00
Barnsley2501,002501,00