League One Odds

League One

League One är den tredje högsta fotbollsdivisionen i det engelska ligasystemet. League One består av 24 lag. De fyra sista lagen flyttas ned till League Two.

Vilka vinner League One 2019/2020?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Ipswich Town2,622,62
Sunderland8,508,00
Peterborough10,0010,00
Oxford11,0010,00
Wycombe11,0010,00
Fleetwood13,0013,00
Rotherham15,0011,00
Portsmouth21,0021,00
Coventry City26,0021,00
Doncaster Rovers29,0026,00
Burton34,0026,00
Blackpool34,0034,00
Shrewsbury101,0081,00
Bristol Rovers101,00101,00
Lincoln251,00201,00
Gillingham501,00501,00
Accrington Stanley1501,001501,00
Rochdale2001,002001,00
Tranmere2501,002501,00
Mk Dons3001,003001,00
Afc Wimbledon4001,004001,00
Bolton Wanderers4501,004501,00
Southend4501,004501,00