League One Odds

League One

League One är den tredje högsta fotbollsdivisionen i det engelska ligasystemet. League One består av 24 lag. De fyra sista lagen flyttas ned till League Two.

Vilka vinner League One 2020/2021?

Högsta
odds
Lägsta
odds
Hull City3,503,25
Sunderland7,006,00
Peterborough7,006,50
Portsmouth7,507,00
Lincoln10,009,00
Charlton11,0011,00
Doncaster Rovers29,0026,00
Ipswich Town29,0026,00
Fleetwood34,0023,00
Blackpool41,0041,00
Accrington Stanley51,0034,00
Crewe81,0051,00
Oxford101,0067,00
Plymouth101,0067,00
Afc Wimbledon201,00201,00
Mk Dons251,00151,00
Swindon251,00251,00
Rochdale401,00351,00
Bristol Rovers501,00351,00
Northampton751,00201,00
Burton1001,001001,00
Shrewsbury1001,001001,00
Gillingham1506,00201,00
Wigan Athletic2001,002001,00